106,817
edits
m (→Accessories) |
m (→Accessories) |
||
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
| [[Guard Ring]] || +15 || — || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || 8500 | | [[Guard Ring]] || +15 || — || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || 8500 | ||
|- | |||
| [[Iron Boots]] || +15 || — || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || 17000 | |||
|- | |- | ||
| [[Power Gloves]] || +16 || STR +15 || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ╳ || 20000 | | [[Power Gloves]] || +16 || STR +15 || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ◯ || align="center" | ╳ || 20000 |